KONTAKT

736 01 Havířov-Město
Česká republika

telefon: +420 596 805 811

fax: +420 596 805 815

mobil: +420 606 748 411

email: vinamet@vinamet.com

KARIÉRA

VÝROBNÍ OPERÁTORKA - KUROVICE

Datum: 9. 10. 2023

Pracoviště: Výrobní závod Kurovice - okres Kroměříž

Nabízíme :
• manuální práci v nadstandardně čistém prostředí
• nové pracovní prostory
• k dispozici stravování a pitný režim
• místo je vhodné i pro absolventy bez praxe

Požadujeme :
• vyučení, nebo maturitu
• zájem o práci
• dobrou pracovní morálku
• spolehlivost, samostatnost
• odpovědný přístup k práci
• trestní bezúhonnost

Další informace :
• nástup možný ihned
• třísměnný provoz

V případě zájmu prosím kontaktujte pana Ing. Gillara na telefonním čísle 596 805 811 nebo na mobilním čísle 602 277 112. Sdělí Vám termín osobního pohovoru přímo ve výrobním závodě v Kurovicích.

MECHANIK, SEŘIZOVAČ PLASTIKÁŘSKÝCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - KUROVICE

Mechanik - ZAJÍMAVÉ BONUSY

30 000 – 40 000 Kč/měsíc

Co vás čeká
• seřizování a opravování strojů dle plánu údržby
• seřizování strojů v průběhu směny
• provádění záznamů o pravidelné údržbě
• výroba nulté série po seřízení stroje
• výměna forem ve spolupráci s vedoucím výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• vyučení, nebo střední škola - obor strojírenství nebo elektrotechnika, případně technologie zpracování plastů
• možno i vyučení, nebo SŠ či praxe v příbuzných oborech jako je například: elektrikář, opravář elektrozařízení, opravář elektrotechnických zařízení, elektromechanik, automechanik, opravář zemědělských strojů, zámečník, opravář strojních zařízení, soustružník, instalatér, frézař
• zkušenosti s mechanickou údržbou a opravami
• schopnost provádět diagnostiku a opravy
• manuální zručnost, technické myšlení
• flexibilita a ochota pracovat v třísměnném režimu
• schopnost pracovat jak samostatně tak i v kolektivu
• ochota učit se novým věcem

Výhodou bude
• zkušenosti s prací na stejné, nebo podobné pozici
• znalost problematiky vstřikování plastů

Co vám můžeme nabídnout
• jistota práce a mzdy v prosperující české firmě
• příplatky za noční, odpolední, víkendové směny
• měsíční odměny
• příspěvek na stravné, dopravu a zvýšení cen energií
• osobní a zdravotní volno dle zásluhovosti
• příspěvek na vánoce
• příspěvek na dovolenou

Asistentka

Datum: 2. 10. 2023

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání (ekonomický směr výhodou)
• uživatelská znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, Outlook)
• aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
• znalost dalšího jazyka výhodou
• příjemné vystupování
• komunikativní a organizační dovednosti, odpovědný přístup k práci
• samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, diskrétnost
• organizační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• zaměstnání ve stabilní prosperující společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• stravování s příspěvkem zaměstnavatele v prostorách firemní restaurace

Další informace:
• termín nástupu dle dohody
• mzdové podmínky budou sděleny u přijímacího pohovoru, dle plnění výše uvedených požadavků na pracovní místo
• doba trvání pracovního poměru určitá s možností prodloužení.

V případě zájmu o nabízené pracovní místo zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu, případně je možné doručit životopis osobně na personální oddělení firmy (od pondělka do pátku v době od 7 do 15:30 hodin).

Kontaktní údaje:
Firma VINAMET CZ s.r.o.
736 01 Havířov - Město
Kontaktní osoba: p. Dudková, p. Špoková
Telefon: 606 748 411, 596 805 819
e-mail: vinamet@vinamet.com